MILNÍKOVÉ KARTY

Milníkové kartičky slouží k zachycení těch nejdůležitějších momentů vašeho miminka nebo maminky. Udělejte si z toho nezapomenutelné vzpomíkové album. Kartičky mají i kolonku, do které se píše datum. Jsou tištěné na polomatném křídovém papíře o gramáži 300. Barevnost, či přidání okamžiku, či údálosti lze udělat na přání. Sada obasuje 30 karet.

Miminkovské karty:
Ahoj světe, moje první vánoce, moje první koupání, moje první procházka, můj první úsměv, první pasení koníčků, už sama sedím, už umím lozit, už sama stojím, můj první krok, můj první zoubek, řekla jsem táta, řekla jsem máma, moje první mrkvička, moje první kašička, můj super outfit, moje nej hračka, spinkala jsem celou noc, 1-11 měsíců, 1 rok

Na přání i jiné karty: moje letní radovánky, první stříhání vlásků, první výlet do ZOO, kokosy na sněhu, už mám náušničky, můj svatý křest, mé první závody, moje první lyžování, moje první bruslení, ...atd.

Těhotenské karty:

Budeme mít miminko, test byl //, bude to holčička, bude to chlapeček, moje první oblečení, poprvé jsme slyšeli ♥, první kopnutí, dnes máme termín, můj pokojíček, první ultrazvuk, taška do porodnice, budu velká seégra, budu velký brácha, moje jméno, 1...2...3...Booom, jsem na světě, 12.tt - 40.tt (po dvou týdnech 12,14, 16, 18,...)

Ceny:

Miminkovské - 250 Kč
Těhotenské - 250 Kč


GRAFICKÉ NÁVRHY

Zabývám se i navrhováním různých tiskovin jako jsou letáčky, svatební oznámení, plakáty, poukázky, CI, loga. Ceny jsou v této katergorii  velmi individuální.

Nejsem plátce DPH.